Group: chwyto

Rama pozwala na podwieszenie gum crossfitowych albo systemu bloczków do odciążenia się

Nie musisz wiercić dodatkowych dziur w ścianach lub niszczyć futryny.

Read more

Na Chwyto! zawsze trenujesz z rękami w takiej samej odległości od siebie

Prawie wszystkie zwykłe chwytotablice zbudowane są symetrycznie względem osi pionowej, co powoduje, że gdy przesuwasz się do środka chwototablicy, Twoje dłonie są coraz bliżej siebie. Wąskie wiszenie może powodować problemy z barkami, szczególnie gdy dojdzie do tego dodatkowe obciążenie.

Read more

Na Chwyto! możesz ćwiczyć ściski

Wystarczy że zwiążesz ze sobą w odpowiedni sposób dwa chwyty i masz wymagający drewniany ścisk o szerokości 5cm. Możesz też podwiesić pod ramy bomby lub stożki do zwisów. Zwykłe chwytotablice oferują bezużyteczne ściski, na których wisi się nie siłą palców i przedramion, ale pracując klatą, oszukując.

Read more

Jeśli będziecie wykazywali taką potrzebę, powstaną inne chwyty i krawądki innej szerokości

Dzięki temu nie będziecie musieli kupować nowej chwytotablicy, gdy ta którą macie, okaże się już nieodpowiednia. Wystarczy zestaw dwóch nowych chwytów do Chwyto! Jeśli widzicie taką potrzebę, proszę o kontakt na [email protected] lub poprzez formularz na dole.

Read more

Na Chwyto! możesz bez oszukiwania wzmocnić dwójki lub trójki

Używanie do tego dziurek powoduje, że oszukujemy, wykorzystując tarcie bocznych ścianek. Zacieramy w rogu otworu boki naszych palców. Ćwiczenie dwójek na płaskich chwytach powoduje, że nie masz gdzie się ukryć ze swoimi słabościami. Możesz również lepiej śledzić progres z treningu na trening, ponieważ odejdzie element losowości w postaci mocniej lub słabiej zatartych palców, jak w […]

Read more

Rama jest ze stali, nie musisz martwić się równością ściany

Nie musisz kupować pod nią żadnej płyty z OSB czy sklejki, która nie dość że podraża cenę zwykłej chwytotablicy, to jeszcze bardziej szpeci pomieszczenie.

Read more

Chwyto! jest estetyczne i niewielkie

Chywto! nie będzie zasłaniała połowy ściany i szpeciła salonu, jak to jest ze zwykłymi chwytotablicami, szczególnie z żywicy.

Read more

Możesz wyjąć chwyt z Chwyto! i zabrać go ze sobą w skały, dzięki czemu rozgrzejesz się przed projektem

Nie musisz kupować dodatkowej chwytotablicy mobilnej, nie musisz mnożyć kosztów. Wystarczy repik 4mm i zabierasz wybrany chwyt ze sobą. Pod skałami wykonasz kilka przyciągań rekrutacyjnych o repik zahaczony np. o stopę i gotowe. Możesz też repik powiesić na ringu i zrobić serię przyciągań, albo podciągnąć się kilka razy na jednej ręce, opierając nogi o skałę […]

Read more

Masz wpływ na to, w jakiej odległości od siebie powiesisz ramy

Masz plecy szerokie jak trzydrzwiowa szafa? Żaden problem – przymocowujesz ramki szerzej. Jesteś drobny jak baletnica? Wieszasz wąsko. W przypadku zwykłej chwytotablicy nie masz wpływu na jej wielkość ani na to gdzie są ulokowane chwyty, na których chcesz wisieć. Jest to o tyle ważne, że nie każdy jest zbudowany tak, żeby wisieć jak twórca zwykłej […]

Read more